ФТОРОПЛАСТ (Ф4)

(ТОВ ЗАХІДХІМПОСТАЧ м.Тернопіль.тел./факс:(0352) 43-10-76; 43-10-46; 22-37-87

Фторопласти-технічна назва термопластичних полімерів-продуктів полімерізації фторпохідних олефінів. Унікальний матеріал повністю хімічно інертний по відношенню до всіх відомих агресивних середовищ. Поєднання надзвичайних діалектричних, термічних, антиадгезійних та антикорозійних властивостей, абсолютна фізіологічна та біологічна нешкідливість дає можливість використовувати фторопласт в промисловості, медицині та побуті. Торгові назви ПТФЕ: фторопласт-4 (СНД), тефлон, галон (США), поліфлон (Японія), гостафлон ТР (Німеччина),флюон (Велика Британія),алгофлон (Італія),гафлон,сорефлон (Франція).
Основні технічні характеристики фторопласту-4
Властивості Значення Властивості Значення
Густина матеріалу 2190-2210 г ⁄ м³ Теплопровідність 0,25 Вт ⁄ м.Град.
Руйнуюче напруження при розриві стандартних взірців 2,50 - 25,50 Мпа Діалектрична проникність при частоті 1,8х107 Гц 2,0
Питома теплоємність 1040 Дж ⁄ кг.град. Відносне видовження при розриві стандартних взірців не меньше 390%
Водопоглинання (за 24 год.) 0,00% Питомий обємний опір при постійній напрузі не меньше 1х1015 Ом ⁄ м.
Тангенс кута діалектричних втрат, при частоті 106Гц. не меньше 0,00025 Твердість по Брінелю 29,4 - 39,2 Мпа.

Види матеріалу, застосування

стержень пластина вироби стрічка футеровка

Найменування матеріалу Область застосування
Пластини,Листи,Стержні,Диски,Втулки з фторопласту-4. Використовуються для виготовлення деталей електричного, антикорозійного, антикорозійно-антифрикційного призначення, хімічно стійких ущільнюючих елементів конструкцій в машинобудуванні, приладобудуванні, хімічній, радіотехнічній, харчовій промисловості, медецині.Матеріалу властиві високі адгезійні властивості.
Втулки,Стержні, Диски,Стрічка з фторопластових композицій Ф4К20 і Ф4К15М5 Використовуєть для виготовлення виробів, що працюють без змащення в умовах сухого тертя.
Труби та Фасонні частини Трубопроводів з фторопласту-4 Використовуються для транспартування агресивних речовин за виключенням розплавленних лужних металів.
Джгут ФУМ Застосовується для ущільнення фланцевих зєднань. Хімічно стійкий набивочний і прокладочний матеріал. металів.
Стрічка ФУМ Застосовується для ущільнення різьбових зєднань з усіх матеріалів. Матеріал стійкий до агресивного середовища.
Плівка з фторопласту-4 Застосовується як електроізоляційний матеріал для кабелів та проводів.
Трубка з фторопласту-4 Застосовується як електроізоляційний матеріал для кабелів та провідників, що знаходяться під напругою до 1000В.
Захисні оболочки з фторопласту для ущільнюючих прокладок з фторопласту-4 Застосовуються для захисту ущільнюючих прокладок від агресивних середовищ.
Корпуси реакторів, ємкості, ванни, посуд лабораторний з фторопласту-4 Застосовуються для транспортування, зберігання і робіт з усіма агресивними і чистими речовинами та рідинами.
Насоси центробіжні з сальниковим ущільненням валу і проточною частиною з фторопласту-4 Застосовуються в хімічному виробництві для перекачування високоагресивних рідин.
Заготовки з фторопласту-40П Застосовуються в якості радіаційностійкого матеріалу. Мають відміні діалектричні властивості.
ПРИМІТКА:Для реалізації визначених замовником підвищених вимог до виробів (твердость, стійкость до деформацій та зношення, зниження коофіцієнту тертя,теплопровідность і т.д.) виготовляються композиції фторопласту з наповнювачами: Ф4К20-фторопласт з коксом, АФГМ (АФГ80ВС)-графітофторопласт, Ф4УВ20 - флубон.

Типорозміри виготовлення

Спеціальне виробництво

З 1998р. підприємства обєднання відкрили виробництво де встановлені лінії по наступних технологічних процесах:

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПЕРШУ СТОРІНКУ